Wpis powitalny – o czym będzie blog?

IMG_20220525_142930

Pomysł na powstanie bloga zrodził się jakiś czas temu, lecz do tej pory nie było okazji bym zaczęła go tworzyć. W końcu jest i chciałabym prowadzić go według własnej wizji. 

Dlaczego założyłam bloga?

Chciałam stworzyć swoją własną przestrzeń, w której będę mogła dzielić się inspiracjami. W zakładce „miejsca” znajdą się relacje z miejsc, które warto odwiedzić oraz takich, w których zrobisz ładne zdjęcia. W kategorii ”moda” podzielę się moimi pomysłami na różne stylizacje, a co jakiś czas będą pojawiać się przeglądy ze sklepów online. Z tekstów na blogu dowiesz się także o mojej pasji, którą jest rękodzieło. Poza blogiem prowadzę swój sklep – Crafteo.shop, gdzie wykonuję dekoracje i personalizowane prezenty na różne okazje. Na moim blogu nie zabraknie więc pomysłów na to, co podarować bliskim osobom. Są to główne tematy, które będę poruszać na blogu ale nie zabraknie też innych, takich jak: pomysły na zakupy czy pomysły jak wykorzystać czas wolny.

Mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie miejscem inspiracji.

Fajnie, że znalazłaś mój blog. Będzie mi miło, jeśli będziesz czasem tu zaglądać. Jeśli chcesz zobaczyć o czym już pisałam – odwiedź spis treści bloga, który znajduje się tutaj: Spis treściAby być na bieżąco i móc śledzić mój blog zapraszam do zapisania się do Newslettera. Polecam także odwiedzić mój Instagram. 

Do zobaczenia!

Dominika

Udostępnij ten post

Dominika

Dominika

Mój blog to miejsce, w którym dzielę się pomysłami oraz inspiruję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *